Videa na internetu

Spousta obsahu

Díky tomu, že se stal internet bez omezování přenesených dat dostupný i pro běžné lidi, tak prošlo jeho velké rozšířené po celém světě, přičemž dnes je používají lidé napříč všemi generacemi. V dnešní době nezáleží také není problém zaplatit si mobilní internet, který má výhodu v tom, že se nemusíme omezovat lokalitou, na které jej budeme používat, protože pokrytí je opravdu velmi dobré.

psaní blogu

My sami můžeme na internet dávat vlastní tvorbu, což můžeme realizovat třeba přes sociální sítě, kde za místo na tomto prostoru nemusíme nic platit a zároveň jsme tu ve spojení s přáteli. Stejně tak můžeme jenom sledovat příspěvky ostatních, které můžou být ve formě textu, obrázků, videa a mnohdy i v jiných formátech, takže si tu jisté najdete tvorbu, která Vás bude bavit. Internet má však i stihnou stránku, na což je potřeba myslet, takže je potřeba být zároveň obezřetný a nevěřit všemu, co na něm uvidíte.

YouTube

Tento portál jistě dobře znáte, protože je velmi populární a sledují je lidé po celém světě. Hlavním formátem jsou videa, kterých to najdete spoustu týkající se různých témat a žánrů. I u nás je dost tvůrců, takže není problém poslouchat videa v mateřském jazyce. Také je tu spousta písniček, kdy si můžete pustit nějaký playlist, kdy se stačí posadit a začít poslouchat. Videa sice nejde s běžným účtem stahovat přímo z YouTube, ale jde to zařídit i jinak. Ke stahování je tu totiž YT downloader online.

logo YouTube

Bavíme se tu totiž webové aplikaci, která je speciálně k tomuto účelu stvořená, protože do ní stačí vlož odkaz z YouTube a ona už si sama rozpozná, o jaký soubor https://www.o2.cz/osobni/jak-platit/ jde. Následně nám dá na výběr, v jakém formátu jej chceme stáhnout a potom už jenom počkáme, až se soubor stáhne do našeho zařízení. Samozřejmě je potřeba dodržovat autorská práva, a proto nesmíme cizí tvorbu nikde šířit a nedej bože na ní vydělávat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup