Relaxace v resortu

V tomto článečku se budeme věnovat odpočinku na horách, a to víceméně aktivní. Takový relax má jistě něco do sebe a je to jedno z nejlepších řešení dovolené, či jen delšího výletu na víkend. Je zde totiž možnost spousty pohybových aktivit. Ale pozor, nemusíte cokoli podnikat. Můžete si užívat v klidu v hotelu. Ten je totiž jeden z těch nejlepších. Ptáte se který? Hádejte. Ne, nemusíte, já vám to zcela zadarmo prozradím. Je to hotel Dolní Morava. Je vlastně kousek od stejnojmenné obce, která se proslavila nejdelším visutým mostem na světě. Ano, čtete dobře. Nejdelším na světě.

zima

A mimochodem, proč to patří kraji Pardubice a jmenuje se to Dolní Morava už asi nikdo nevysvětlí. Ale to není vůbec podstatné, podstatné je to, že je to tedy poměrně blízko pro všechny, kdo mají zájem o tuto rekreaci. Naleznete zde obrovské spousty zábavy. Je úplně jedno, zda tu budete v létě nebo v zimě. A pozor, nic nemusíte tahat s sebou. Zde je totiž možnost zapůjčení skoro jakéhokoli sportovního náčiní. Kol na kros, koloběžek, elektrokol a dalších a dalších věcí, které jsou velmi oblíbené. Ani v zimě se zde neztratíte bez lyží. Také vám je zapůjčí, a to jak běžky, tak i lyže normální. Stačí si vybrat. Sjezdovek je zde spousta a běžeckých stop také.

hory v létě

Ubytování samotné je vrcholem toho všeho a rozhodně se může směle zařadit mezi naprosté špičky. Sauna, wellnessy, animační programy jsou zde naprostou samozřejmostí. Kuchyně je královská a pokoje samozřejmě také. Ostatně uvidíte sami. Jedna drobná nevýhoda zde však je. Totiž kdo zde nebyl, tak jako by neexistoval. Proto je třeba si zajistit bydlení v hotelu s předstihem, protože se lehce může stát, že na váš termín při pozdější objednávce by nemuselo být volno. O tuto lokalitu je zájem totiž přímo neskutečný. Pokud se tedy i vy chcete pokochat krásnou přírodou, tak se neváhejte podívat sem. Budete mít zážitek na celý život.