Odvoz vozidla i s Vámi


Chcete si pro jednou užívat? Konečně se jít bavit a neřešit žádnou přepravu a dopravu? Už žádné tramvaje ani taxíky. Prostě můžete jet na akci vlastním vozem a pak zavolat službu, která pro Vás udělá to podstatné a to je, že přijede speciální řidič, který odveze Vás i s Vaším vozidlem tam, kam si řeknete, neboli tam, kam zadáte při zavolání této služby. Praktické, jednoduché a tak úžasné. Máte to naprosto bez jakýchkoliv starostí.

párty lidé

Chtěli byste si jednou vyjít s přítelem nebo přítelkyní a neřešit odvoz? Příjemná večeře, posezení s přáteli, to všechno si můžeme ještě více užít, když budeme vědět, že si nemusíme dělat starosti s odvozem. Na místo se přitom velice prakticky a pohodlně dopravíte vlastním vozem. Abyste si mohli dát skleničku dobrého vína k večeři nebo pivo s přáteli u kulečníku a nemuseli řešit odvoz, protože po požití alkoholu se samozřejmě nesmí řídit, právě proto je zde odvoz vozu.

Ten funguje primárně v našem hlavním městě v Praze. Je možné dopravit se na jakékoliv místo a až posléze se domluvit na odvozu například během večera, když se něco zvrtne. Stačí nahlásit pár údajů. Nakonec pro Vás přijede náš řidič, který nastoupí do Vašeho vozidla, Vy si sednete jako spolujezdec a už se pojede tam, kam potřebujete (většinou to bývá domů), protože se lidé nejčastěji vrací z nějakých večírků, akcí, koncertů nebo jenom z hospůdek, kde seděli a bavili se s přáteli.

řidič automobil

Tato služba se těší velké oblibě, protože nikdy nebylo jednoduší nestarat se o dopravu. Můžete na akci jet vlastním autem, potkat se s přáteli v hospodě, popíjet, bavit se a užívat si alkoholu a vůbec se nestarat o odvoz. Nemusíte se obávat, že necháváte někde venku na ulici vlastní vozidlo do druhého dne, protože ještě ten večer s ním odjedete, ale ne jako řidič, ale jako spolujezdec. Přijde pro Vás náš řidič, který odveze Vás i Vaše auto třeba k Vám domů nebo kamkoliv jinak, kam si budete přát.