Móda a domácí oblečení

Mnoho žen i mužů jsou v současnosti nuceni pracovat z domova. Je to pro mnohé velká změna, oproti tomu, že každé ráno upraveni, pokud možno podle módního trendu nebo ve stylovém oblečení, se vydali do svého zaměstnání.

Možná, co se týká oblečení při home office, tak to muži asi moc neřeší. Ale ženy, aby celý den byly v županu, v noční košilce nebo v pyžamu, tak za krátký čas s tím svým „domácím šatníkem“ chtějí něco udělat.

To, že se lidé nemohou vídat tak, jako dřív, ať se jedná o zaměstnání nebo setkávání s přáteli, studenti musí studovat z domova online – tento chybějící důležitý sociální kontakt je pro mnohé určitě traumatizující.

Darmo, že se doma snažíte cvičit, upravíte se a pokud možno chodíte do přírody na procházky sami nebo s rodinou. Nestačí to!

Každá žena, i když pracuje z domova, by se neměla „chytnout lenošení“ v tom směru, že se nebude o sebe starat. Ať se to týká účesu, líčení i oblečení. Neměla by se poddávat tomu, že prakticky nikam nejde, a že ji vidí případně JEN její partner nebo rodina. To by časem mohlo ženu dohnat i do nějakých depresí.

Všichni víme, že doba internetu a e-shopů je v tuto chvíli náš „velký služebník“.

domácí kalhoty

Vybrat si pohodlné a doslova komfortní domácí oblečení, které může splňovat i současná móda v roce 2021, to není nic složitého. Nabídka je velmi bohatá a přitom i ceny jsou příznivé.

Pokud si všimnete, že co se týká dominujících barev na rok 2021 – bílé, žluté, světle šedé, tak i v těchto barvách si pohodlné domácí oblečení můžete vybrat. A co se týká líčení, to je to samé. Doma nemusíte nosit roušku, tak si své rty zdůrazněte rtěnkou, upravte se tak, jak jste byla zvyklá, když doba nebyla covidová.

dlouhý kardigan

Z čeho se dá vybírat? Tip: pokud se týká kalhot, tak kromě legín, které jsou většinou pohodlné, tak se nosí kalhoty s vyšším pasem a klasickým střihem nebo je střih kalhot dole více rozšířený. U triček nebo halenek je určitě důležitý výstřih, který Vám bude nejenom slušet, ale bude pohodlný. A pokud své oblečení doplníte pohodlným a barevně sladěným kardiganem, tak se určitě budete cítit spokojená.