Laser games Praha – zábava, která neomrzí

Každodenní povinnosti a problémy doslova vyžadují dny volna, které naopak přinesou uvolnění, odpočinek a skvělou zábavu. A nejen děti, ale také dospělí mají rádi hry a díky hrám můžou zapomenout na svět venku a užít si zcela bezstarostné chvíle s těmi, které mají rádi.

billboard-right(1)

Pokud právě hledáte zábavu nejen pro sebe, ale celou rodinu, přátele či kolegy, tak není nic lepšího, než laser games Praha.
Populární forma zábavy, kterou milují děti i dospělí přináší chvíle adrenalinu, pohotovosti, pohybu a pořádné akce, při které se také zasmějete. Vašim vybavením budou speciální vesty a laserové zbraně, kterých se nemusíte bát, protože jejich rány nebolí ani nezpůsobují žádná zranění.
Budete v týmu soupeřit proti dalšímu týmu a snažit se trefit vesty soupeřů čím získáte body potřebné pro výherní tým.

Skvělý dárek k narozeninám i pod stromeček

Pokud přemýšlíte nad vhodným dárkem pro někoho blízkého ať už k narozeninám nebo pod vánoční stromeček, tak tímto dárkem rozhodně potěšíte a mile překvapíte každého. Tady na věku nezáleží, protože může hrát každý, kdo miluje akci a adrenalinové hry.

lasergame_aztec01

Můžete se pobavit natolik skvěle, že si zábavu budete chtít zopakovat znovu. A právě to je samozřejmě možné.
Jednotlivé hry jsou rozděleny do arén a co aréna to neomezené množství zábavy a možností, takže nejen jedna hra, ale hned několik.
Prostředí a laserové efekty jsou natolik autentické, že zapomenete na dění venku a vžijete se do atmosféry zcela jiného světa. Vždyť kdy se vám v reálném životě poštěstí držet v ruce laserovou pistoli?

Vhodná zábava pro rodiny s dětmi, přátele, školy i firmy, protože právě při hře a v neobvyklých situacích se vztahy utužují a zlepšují. Týmová zábava, která je stále víc oblíbenou a ještě dlouho po skončení celé akce si jak děti, tak i dospělí o průběhu s radostí povídají.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup