Úniková hra Hradec Králové

Chcete se pobavit, uspořádat netradiční oslavu, jít si s přáteli vyzkoušet nový zážitek nebo se jen tak pobavit s rodinou? Už nemusíte nutně do Prahy! Úniková hra Hradec Králové vám zajistí nepřekonatelný zážitek. Takzvané escape hry jsou v poslední době velice populární. Lidé si při vstupu do budovy vyzkouší netradiční a jedinečný zážitek na vlastní kůži. Jde o to, abyste se během určitého času dostali ven.
Zvládnete to? Přijďte si to vyzkoušet na vlastní kůži!

budíky

Více podrobností

Jak celá akce probíhá? Nejprve se seznámíte s obsahem. Typů her je hned několik, takže si můžete vybrat, kterou si chcete zahrát. Jakmile máte vybráno, sestavíte tým. Ten může mít nejméně dva členy a maximálně 5 členů. Tým spolu musí komunikovat a spolupracovat, to jistě velice rychle poznáte.
Časový interval 75 minut se spustí, jakmile budete připraveni vstoupit do místnosti. Celá bude tematicky uspořádaná. Vše už záleží jenom na vás. Musíte najít rychle nějaké nápovědy. Ty vás zavedou ke klíči, kombinaci zámku nebo k nějakému předmětu, díky kterému se dostanete dál. Čekají vás hádky, úkoly i logické přemýšlení. Po zádech vám možná bude vstávat husí kůže. Jakmile něco vyřešíte, dostanete se dál a nakonec i do cíle – ven.

  • Máte trochu volného času a nevíte co s ním? Baví vás napětí a rádi si vyzkoušíte na vlastní kůži jedinečný zážitek? V tom případě do toho! Nechejte se zavřít do místnosti plné záhad. Bude vás zajímat jen jediné – únik!

tajemno
Napětí a akce

  • Dvojitý agent
  • Enigma je počáteční místnost, na ni navazuje Dvojitý agent. Ten má svůj vlastní průběh a také zápletku. Necháte se unést a vtáhnete vás tato událost do děje? Nebudete to ani očekávat, ale na chvíli úplně zapomenete na okolní svět a bude vás zajímat pouze to, co se děje právě nyní, když stojíte v záhadné místnosti.
  • Vhodné pro kolegy, přátele, zaměstnance, jako meeting, pro rodinu s dětmi, jako oslavu, nebo se můžete pobavit jen tak s kamarády. Ideální i jako dárek, například pro bráchu nebo sestru či někoho blízkého z rodiny a přátel.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup