Třicet let zkušeností k vašim službám!

Bez elektřiny si dnes už neumíme představit náš každodenní život. Stejně jako o ohni o ní lze směle prohlásit, že je to dobrý sluha, ale zlý pán. Z počátku fungování tohoto převratného vynálezu se proti elektřině tvořila silná opozice. Zejména kvůli bezpečnosti jejího používání, která nebyla kdo ví jaká. Nikdo přesně nevěděl, co elektrický proud dokáže. Co dělat, co nedělat a jak se chovat, aby člověk nepřišel k úrazu. Dnes už tohle všechno víme, a také víme, že o bezpečnost užívání elektřiny je naprosto zásadní věc.

Elektrikář

Pokud jste z Poděbrad a okolí a hledáte někoho, kdo vám elektřinu zkrotí jak se patří, pak vám s radostí nabízíme své služby! Na trhu působíme již více než třicet let a zkušenost je naše druhé jméno. Škála našich služeb je tak široká, že se na nás můžete obrátit se vším, co se elektřiny týká. Elektroinstalace je náš známý rajon, zvládneme vše od jejího navržení až po její bezpečnou instalaci. Vedle toho se na nás můžete obrátit i s menšími úkoly typu instalace všeho druhu – od elektrických zvonků, videotelefonů, telefonních a počítačových sítí až po instalaci podlahového vytápění, elektrokotlů a dalších možností elektrického vytápění.

Naše služby jsou to pravé pro vaši domácnost i pro vaše podnikání. Chcete být vidět? Potřebujete vyřešit osvětlení výloh, světelných reklam či venkovní osvětlení? Obraťte se na nás a my se postaráme o to, aby váš obchod či váš domov zazářil! Rádi vám poskytneme i služby poradenství a konzultací. Rádi vám poradíme a pomůžeme k ideálnímu řešení vašich přání a plánů.

pojistky

Obraťte na odborníka, který se v elektřině už nějaký ten rok vrtá, ví kam sáhnout a kam v žádném případě nesahat. Vyzná se ve všech těch drátcích, přípojkách a pojistkách. Hledáte nejlepšího elektrikáře z Poděbrad? Jsme tu pro vás! Svěřte elektrické zázemí vaší nemovitosti do našich zkušených rukou!