Co dát učitelkám na konci školního roku?

Na konci školního roku každý rodič přemýšlí, čím obdarovat učitele svých potomků, poděkovat jim tak za jejich práci, a třeba si u nich i trošku šplhnout. A možností je spousta.

Květiny

Ačkoliv se to zdá jako klišé, květiny jsou zkrátka klasika, alespoň pokud dáváte dárek kantorovi ženského rodu. Krásným pugetem rozhodně nic nepokazíte, ačkoliv je tu možnost, že učitelka dostane květin až příliš, a pak si těžko zapamatuje, které byly od vás. Navíc květiny rychle vadnou, a pokud si je zrovna nesuší, za chvíli ztratí své kouzlo.

košík s růžemi

Sladké balíčky

Potěšit učitelku něčím sladkým, aby si obalila nervy, za které jistě může z části i váš potomek, to nikdy není od věci. Vyhněte se však klasickým bonboniérám, a volte raději zdravější mlsání. Ne každý totiž touží na léto přibrat. Výbornou volbou mohou být například oříšky, nebo sušené ovoce. Sáček slaďoučkých mandlí v čokoládě Vesela-veverka.cz, krabička plná sušených jablek, nebo mix všeho možného. Při mlsání si na vás učitelka jistě vzpomene, a v duchu vám ještě poděkuje. Spoustu takových dobrot seženete v internetovém obchodě Veselá veverka, kde se může podívat i po výhodných boxech, nebo si namixovat dobroty dle svého.

výběr ořechů

Vlastnoručně vyrobený dárek

Ne nadarmo se říká, že nejkrásnější dárky jsou ty, které člověk vyrobil od srdce. Pokud patříte k těm zručnějším, můžete učitele potěšit jedinečným dárkem, který mu sami vyrobíte. Lapač snů, sáček se sušenými bylinkami, na nějž vyšijete jméno, domácí sirup, nebo vlastnoručně vytvořený šperk.

Kosmetika

Kosmetika se nikdy neztratí – alespoň se to tak říká. Při výběru kosmetiky však myslete na to, že každý člověk ej jiný, a má i jiné požadavky. Někdo například nepoužívá kosmetiku bez certifikátu, že nebyla testována na zvířatech, jiný volí pouze přírodní přípravky. Zde buďte opatrní a vybírejte jen takové druhy, kterými rozhodně nic nepokazíte.