Stěhování na klíč vás zbaví stresové zátěže

Předejte stěhovací firmě klíče od obou bytů a dejte jí potřebné instrukce

Stěhovací firma přestěhuje vše tak, jak to „leží a běží“ ze starého místa na nové. Nemusíte si s ničím lámat hlavu, pouze si sbalte nejcennější věci a mějte je u sebe, a to ostatní mohou sbalit stěhováci. Ti mohou rozmontovat nábytek, mohou nainstalovat v novém bytě svítidla, garnýže, rolety, žaluzie i spotřebiče v kuchyni. Když je to nutné, mohou přestěhovat i kuchyňskou linku a namontovat ji na novém působišti, zapojit odpady a vodovodní baterii. Vše záleží na vzájemné dohodě – ptejte se, komunikujte a uvidíte, že to může být podle vašich představ.

sněhem pokrytá Praha

Zabalte si věci v noci

Pokud chcete některé věci sbalit raději sami, třeba i z intimních důvodů, pusťte se do toho klidně i v noci. V nočních hodinách bývá větší klid, nejste obvykle nikým a ničím rušeni, nikdo vám netelefonuje (možná až na výjimky) a v noci bývají ve městech lepší energie. Noční balení je výhodné zejména v létě, kdy je přes den horko, zatímco v noci je příjemněji. K balení věcí využijte kartonové krabice, které vám stěhovací firma může nabídnout k pronájmu či k odprodeji, a balte věci do bublinkové fólie, která se osvědčila v praxi pro balení mnoha předmětů.

krabice na stěhování

Vezměte si konečně dovolenou a „vypadněte“ do přírody

Stěhování může být báječnou příležitostí vzít si konečně volno a využít toho „blázince“ k načerpání nových sil. Můžete si naplánovat pobyt na horách nebo u vody, a nemusíte ani jezdit nikam daleko. Chcete-li trochu ušetřit a přesto si užít báječný pobyt, i když víte, že stěhování bytů v Praze na klíč bývá dražší, vydejte se třeba na Šumavu nebo do Jizerských hor. Kupříkladu Jelení vrchy nad Novou Pecí u Lipna vám poskytnou klid, čerstvý vzduch, krásné terény pro cykloturistiku a nádherné výhledy do okolní přírody. V Jizerských horách vám můžeme doporučit Mariánskou horu v Albrechticích v Jizerských horách.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup