Nejlepší dárek

Dobře zvolený dárek vyvolává v obdarovaném dvojnásobnou radost. Všichni si pamatujeme chvíle, kdy jsme po rozbalení dárku cítili rozpaky. To nejlepší, co se může stát jak dárci tak příjemci, je dobrá volba při jeho výběru. A pokud se zrovna rozmýšlíte, čím udělat radost svým dětem, neváhejte. Žádný materiální dárek neudělá takovou radost, jako ten zážitkový. A že je v současné době z čeho vybírat. Ušitých na míru každému dítěti, podle jeho zálib a zaměření. Zohledněny jsou rovněž všechny věkové skupiny a podle nich je zvolena doba a náročnost zážitku. Aby to pro ně byla především zábava.

Zábavný areál pro děti

Pokud máte děti v nižším věku, místo, které jim můžete dopřát jak k zábavě, tak k pohybovým aktivitám, je v Merlinově dětském světě. Čeká je tu nejen spousta legrace jak ve vodě tak ve vzduchu, jak na zemi tak pod střechou. Možnost skoků na lodičkách do vody, plavbu na pirátské lodi, kolotoče, skluzavky, střílny. Příjemné odpoledne tu lze strávit i v případě nepříznivého počasí. Při aktivitách ve vnitřním prostoru areálu. Do Jump Jump Jump parku pozvěte své odrostlejší děti. Nabízí spoustu atrakcí, z nichž nejnavštěvovanější je část, vybavena dětským labyrintem a množstvím trampolín. Zábavu, kterou můžete spojit s návštěvou obchodního centra, je přímo na jeho střeše. Na které se usídlilo velké množství prehistorických živočichů. Které si děti mohou nejen prohlédnout, ale i dozvědět se více informací o době, ve které žily. Hop aréna, největší trampolínové centrum, je rovněž určena pro děti, které milují pohyb.

Cesta za zážitky a zábavou

Pro ty nejzdatnější je tu možnost vyzkoušet atrakci Cesta Ninja bojovníka.  Anebo hru Basketbal, kdy je možné vyzkoušet, jak ke koši skáčou ti nejlepší hráči světa. Do zážitkového parku Zeměráj pozvěte děti, které rády vymýšlejí, tvoří a objevují. Na ploše devíti hektarů tu mohou vyzkoušet na stovku her a dobrodružných úkolů. Ve kterých mohou předvést nejen svoji zručnost, ale i schopnost improvizace. Celoročně přístupný je Heroland – Země her. Je místem , které pomáhá rozvíjet dětskou motoriku během spousty připravených didaktických her. O víkendech je možné se zúčastnit i společného opékání špekáčků. Které přivítá i rodičovský doprovod.