Maca peruánská je významný adaptogen

Když zadáváte do vyhledávače výraz Maca peruánská účinky, prohlížeč vám vyhodnotí pestrou plejádu výsledků, mezi nimiž jsou i dva významné vlivy, které v moderní západní civilizaci přináší mnoha lidem obrovské zdravotní problémy a mimo jiné i potíže v partnerských vztazích.

Stres – Maca peruánská je ve světě známa jako peruánský (jihoamerický) ženšen. Je to poměrně nenápadná bylinka, rostoucí ve velmi vysokých nadmořských výškách. Dokázala se přizpůsobit tamním velmi drsným podmínkám, a aby zde mohla přežít, rozumějme tomu v prostředí, kde panuje extrémní počasí – mrazy, prudké slunce s vysokou dávkou UV záření, nedostatek vzdušného kyslíku díky nízkému tlaku vzduchu, silné větry a skalnaté podloží, vyniká úžasnou schopností absorbovat z půdy živiny a vytvářet z nich biologické sloučeniny pro její růst a rozmnožování.

kořen ženšenu

Pro člověka tato bylina představuje obrovský potenciál, je to tzv. superpotravina, která v lidském těle dokáže neuvěřitelné věci. Působí především komplexně, jako všechny druhy „ženšenů“. V první řadě navozuje hormonální rovnováhu, pomáhá eliminovat stres a lépe mu čelit, zlepšuje celkovou regeneraci buněk a můžete s ní léčit prakticky všechny druhy chorob, počínaje neurologickými či srdečně cévními a konče nesprávným zažíváním.

peruánské Andy

Sexualita – pozitivní vliv Macy byl vypozorován i u sexuálních funkcí u mužů i u žen, posilující vliv se projeví zlepšením prokrvení periferních částí těla, tedy i penisu, což je důležité pro jeho ztopoření a udržení erekce, zlepšuje se i chuť na sex (libido) a celkové prožívání pohlavního aktu. A to nejlepší na konec – Macu peruánskou můžete konzumovat v různých podobách denně, aniž by to vyvolalo nežádoucí účinky, samozřejmě s přihlédnutím na správné dávkování. A máte-li nějaké pochybnosti, můžete se poradit s lékařem či s odborníky v oblasti zdravé výživy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup