Láska a sex na dálku

Je mnoho partnerů, kteří spolu prožívají lásku takzvaně na dálku, ale jen málo z nich si dovede takový vztah i udržet a uspokojit se s tím, co vlastně přináší. Milovat znamená prožívat city nejen v době, kdy spolu nejste, ale i v přítomnosti jeden druhého.

A pokud je těch chvil, které pro sebe máte podstatně méně, budete potřebovat opravdu hodně trpělivosti k tomu, abyste spolu setrvali delší dobu.
dívka s mobilem

Rizikové faktory vztahu na dálku

O tom, do koho se zamilujeme ne vždy rozhodujeme my sami, ale v mnoha ohledech se neubráníme citům, které nás zasáhnou i za cenu, že náš partner je od nás vzdálený tisíce mil.

•       Na samém počátku vašeho vztahu vám můžou přijít chvíle strávené spolu opravdu vzácné a magické, ovšem postupem času se můžou stát problémem, který vás od sebe bude oddělovat.

V případě, že vašemu vztahu věříte, i když není úplně typický a stejný jako mají ostatní, musíte vynaložit veškeré úsilí na to, abyste přišli na řešení, jak být spokojení z obou stran. Může se zdát, že vás vaše dálka ubezpečí v tom, že se nebudete tak často hádat nebo, že si nepolezete na nervy díky tomu, že spolu budete trávit všechen čas. Ovšem tento popud se může změnit v příčinu problému, který budete muset řešit jinou cestou než osobně.

•       A nutno připomenout, že sociální sítě, internetová komunikace a celkové spojení převážně přes mobilní telefon, se pro váš vztah můžou stát rizikovými faktory, které nebude snadné unést.
chlap na zdi

Sex na dálku – jak ho provozovat?

Bez intimního života, se žádný vztah neobejde. Je potřeba, abyste byli uspokojení i z fyzické stránky a toho jsou si vědomé především ženy, které mají partnera od sebe daleko.

•       Je tedy jasné, že vaše představy o tom, jestli vás partner někde nepodvádí s jinou, budou vrcholit ve chvíli, kdy si uvědomíte, že váš vztah je na fyzický kontakt poněkud chudý.

V každém vztahu a zejména v tom „dálkovém“ je podstatné, abyste vůči sobě měli důvěru. Nezoufejte však! Máte i jiné možnosti k tomu, jak partnera potěšit, i když nebudete u něho a taktéž i on vás.

•       Sex přes telefon je žhavým zpestřením, které vám poskytne stejné rozptýlení a zážitek jako ten normální.

Někdy naopak můžete využít moderní techniku i k příjemným činnostem, za které se v případě, že to má pozitivní vliv na váš vztah, rozhodně nemusíte stydět.