Dovolená, která léčí

Ne všichni vyhledáváme dovolenou na rozpálených březích moří a rybníků, nebo v přeplněných kempech. Mnozí z nás mají pádné důvody proč tak nečinit. Jedná se zejména o ty, kteří se potýkají se zdravotními problémy spojenými s pohybovými, či nervovými problémy. Jako jedno z míst, kde si můžete dopřát léčebné procedury, se nabízí lázně Darkov. Jejich blahodárné účinky mohou využít nejenom senioři, ale i lidé s poúrazovými a pooperačními stavy.
bolavé koleno
Lázně Darkov se nacházejí na severovýchodě naší republiky, ve dvou lokalitách města Karviná.
Léčba je zde založena na použití přírodního léčivého zdroje, takzvané jednobromové solanky. Jedná se o minerální vodu třetihorního původu, která se zde aplikuje ve formě koupelí, zábalů, nebo inhalací.
Týdenní pobyt pro seniora například zahrnuje kromě vstupního vyšetření i koupele v této minerální vodě, dále rašelinové obklady, oxygenoterapie, plynové injekce, klasickou masáž, cvičení na LTV přístrojích a uhličitou koupel. To vše za dohledu za asistence odborného personálu. Těmto aktivitám ovšem předchází ubytování v komfortně zařízených pokojích, v některé ze stylových vil. Po aktivitách spojených s rekreační léčbou, si dopřejte plnou penzi, která je zahrnutá v ceně pobytu.
K dlouhým procházkám, či posezení na lavičkách vyzývá rozlehlý park táhnoucí se podél řeky Olše. Za návštěvu stojí i nedaleký empírový zámek Fryštát, s několika prohlídkovými okruhy.
Jako v každých lázních, i zde není nouze o kulturní vyžití, které se zde odehrává ve formě velmi oblíbených společenských večerů s hudbou a tancem. 
sprcha u vany
Pokud si budete chtít odvézt domů trochu toho zdraví navíc. Máte možnost zakoupení Darkovské jednobromové soli, nebo balzámu. Tyto produkty jsou dostupné na recepcích lázeňských domů.
Pokud tedy chcete v průběhu své dovolené zároveň zlepšit svůj zdravotní stav, navštivte Darkov.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup