Dotkněte se hvězd

                Má vaše dítko problémy s usínáním? Bojí se tmy?  Někdo to řeší pootevřenými dveřmi, jiný zase nechá své ratolesti celou noc svítit v pokoji lampičku. Existují však i jiné, šetrnější, efektivnější a vizuálně příjemnější řešení. Dejte svému dítěti hvězdy a už se nebude bát.
noční lampičky

Svítící hvězdičky

Existují ve formě samolepek, nebo plastu, který nalepíte na strop. Rozmístění i četnost je pouze na vás. Koupíte je za pár korun v papírnictví, nebo na internetu. Má to však jedno úskalí. Nesvítí věčně, nemluvě o tom, že po sundání ze stropu zanechají nehezké fleky.

Projektor noční oblohy

Tak to už je jiná. Jde o přístroj, který projektuje na strop noční oblohu. Jsou jednodušší, které projektují klasické hvězdičky, poté i složitější, které projektují podobu skutečného nočního nebe.
Nejsou drahé, takže váš rozpočet nijak nezruinují. Napájí se pomocí baterií, takže vám nežerou elektřinu, jako obyčejná lampička. Rovněž vzhled samotného projektoru je na vaší volbě. Od obyčejné ho strojku, přes roztomilou kuličku s dětským motivem (která i hraje), až po roztomilý plyšový polštářek.
Dále lze také navolit dobu, po které se projektor sám vypne, takže nesvítí po celou noc.
 

Budík s nočním světélkem

Jde nejen o příjemné noční světélko, v krásném obalu, které dá dětem pocit bezpečí. Tyto budíčky bývají rovněž vyrobeny tak, aby vaše dítko naučily poznávat čas, kdy začíná noc a kdy den. Cena už se zde pohybuje okolo jednoho tisíce korun.
mléčná dráha

Svítící plyšová hračka

Působí jako obyčejný plyšák, ale po zapnutí se celý rozsvítí. Díky němu se dítě nebude bát tmy a rovněž bude mít na spaní milého společníka.  Také funguje na tužkové baterie, takže nebudete plýtvat penězi za elektřinu. Tento mazlíček už vyjde finančně o něco dráž.

Led světélka do zásuvky

Jedná se o malinká světélka, které pouze zapojíte do zásuvky, zapnete a ony už dodají místnosti příjemné intimní osvětlení. Jde vybírat z velkého množství tvarů i barev. Nemají zdaleka tak velikou spotřebu elektřiny jako obyčejná lampička.
Vyberte si pro vás nejvhodnější variantu a zažeňte onu nebezpečnou tmu krásným a efektivním osvětlením. Výmluvy, že ve tmě číhá strašidlo, už nebudou na denním pořádku.