3 nejvíce poptávané online joby – pracujte z domova

V tomto článku se rozhodně nechceme bavit o kompletaci propisek nebo balení obálek, ale  o seriózní kariéře, která se dá zcela bez problémů vykonávat i z vašeho domova. Díky moderním technologiím se každým rokem objevují stále nové způsoby, přinášející svobodu v nastavení pracovního času.  Seznamte se s aktuálně nejoblíbenějšími způsoby práce z domova.
kancelářské potřeby
 
Práce pro pisálky –  copywriting
 
Copywriting je bezesporu nejvyhledávanější profesí, která se dá za velice slušné finanční ohodnocení dělat i z vašeho domova. Externí spolupráce spočívá ve vytváření reklamy formou cílených textů a podpůrných článků k propagaci firemních služeb.
 
Každá internetová stránka, společnost, e-shop se bez kvalitního copywritera neobejde a je předem odsouzena k vlastní záhubě. Copywriter vytváří texty, kterými ovlivňuje výsledky vyhledávání v nejznámějších full-textových vyhledávačích a zvyšuje tím návštěvnost webových stránek i meziroční růstu zisku.
 
Copyediting na druhém místě
 
Na přední pozice se tak celkem pochopitelně dostává i copyediting. Zde není třeba smýšlet úplně nové texty, ale stačí již napsané upravit do líbivější formy. Copyeditor, tedy ztvárňuje profesionál s výbornými znalostmi gramatiky a stylistyky pravidel českého jazyka.
 
Článek tak dostane mnohem lepší větnou konstrukcia je zbaven nevhodných částí. Pokud se domníváte, že by vás tento způsob tvorby webového obsahu šel lépe, než vymýšlení textu nových, máte skvělou šanci se uplatnit.
 Zapisování poznámek
Korektura článků
 
Další velmi populární a výdělečnou činností se stává korektura gramatiky a stylistiky. Jedná se o další senzační šanci pro všechny znalce češtiny a pravopisných pravidel. Náplní této online práce se stává kontrola a oprava již vypracovaných textů.
 
Bez nekompromisní znalosti veškerých pravidel se v této profesi neuplatníte, takže si dobře rozmyslete, zda je pro vás ideální. Na druhou stranu máte skvělý důvod, proč se o nauku českého pravopisu zajímat a zkusit se v této branži prosadit.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup