Tipy, jak si co nejlépe užít volný víkend

Také se těšíte na víkend, který hodláte strávit tentokrát jen sami se sebou? Přestože jsme jako lidé velmi sociální tvorové a dělá nám dobře společnost, není nad to, nechat si někdy určitý čas jen pro sebe. Může se jednat o celé dopoledne, odpoledne, nebo ideálně den, od rána do večera. Neznamená to, že jste asociální, pokud i vy toužíte po svém vlastním prostoru na vámi určený časový úsek. Naopak, je to veliká výzva, být osamotě, se svými myšlenkami, nebo zábavou, kterou si sami zvolíte a užijete.

snídaně v kavárně

Protože v Praze je celá řada možností, jak tento vyvolený den můžete strávit, dovolujeme si vám trochu pomoci s výběrem a alespoň v krátkosti nastínit aktivity, které by mohly z vašeho sólo víkendu udělat opravdu nezapomenutelnou jízdu plnou skvělých zážitků a hlubokých vzpomínek.

masáž zad

  1. Brunch. Také vždy obdivujete lidi, kteří po ránu nikam nespěchají a dokážou si v klidu vychutnat snídani? Konečně se k takovým lidem můžete přidat. Užijte si snídani jen sami pro sebe, v nějakém příjemném podniku a nechte se hýčkat hned po probuzení.
  2. Procházka. Po jídle je potřeba trochu vytrávit, a proto si najděte nějaký cíl na dlouhou procházku. Čím delší, tím lepší. Cíl nemusí být nikterak konkrétní, prostě si můžete najít spíše startovní bod, a zbytek už přijde jistě sám od sebe. Samozřejmě volte i podle nálady, zda se budete toulat po městě, nebo raději zavítáte někam do přírody.
  3. Degustace vína. V pozdním létě je velmi příjemné vychutnat si výhled na vaše město na nějakém pohodlném místě, se sklenkou vína v ruce. Když budete mít štěstí na kvalifikovaného sommeliera, jistě se i něco nového naučíte.
  4. Kino, divadlo nebo koncert. Tento bod je tak trochu sociální experiment. Jít na místo, kam většinou chodí všichni v párech nebo ve větších skupinkách lidí. A přesto zaručujeme, že vás i tyto aktivity budou bavit. Vyberte si libovolný film, divadelní hru nebo skupinu, a vyrazte sami za kulturou. Možná si vyberete cíl, na který byste jen tak s někým nešli, nebo můžete vyzkoušet nějaký nový styl hudby či filmu, který vás zajímá.
  5. Masáže. K volnému dni rozhodně patří relaxace a péče o vaše tělo. Svěřte se do rukou profesionálních maséru a nechte se hýčkat. Pokud máte odvahu a chcete zažít při masáži i trochu toho vzrušení, rozhodně vyzkoušejte erotickou masáž v Praze 10.