Jak připravit svatbu


Mezi páry čekajícími na jejich svatební den se před lety rozšířilo využívání služeb svatebních koordinátorek. Ty mají za úkol naplánovat celou svatbu, nebo alespoň její část. Umí sehnat i vyprodané věci a nebo zařídit i někoho, jehož služby jsou zarezervované na měsíce dopředu. Pokud si nejste jistí, že si svatbu dokážete naplánovat tak abyste na nic nezapomněli, je koordinátorka skvělou pomocí. Jestli jste přesvědčení že na nic nezapomenete, rozhodně jděte do toho. Jsou ale věci, které si snadno zařídíte sami. Mezi ně patří třeba svatební oznámení. Tím se dává dolině a blízkým najevo, že bude svatba, a že je na ni zvete.

oznámení s mašlí

Svatební oznámení může mít mnoho podob
Někdo volí klasické oznámení, někdo dává přednost modernímu designu. Můžete si vybrat ze stovek předem připravených oznámení. Je možné si je upravit podle sebe, takže si můžete vybrat třeba styl písma, typ papíru nebo motto na svatební oznámení. Některé páry mají zajímavou historku o tom jak se seznámily, a tak jej mohou zakomponovat i do oznámení.

Jestli hledáte opravdu kvalitní, hezká a cenově dostupná oznámení, u nás si můžete vybrat. Společně vybereme oznámení přesně pro vás. U nás si můžete prohlédnout spoustu oznámení přímo online, a z nich si předem vybrat styl, který vás chytí za srdce. Nabízíme samozřejmě i horkou novinku, a to jsou oznámení z plexiskla. Vypadají jedinečně, a pokud chcete své hosty ohromit ještě před svatbou, je toto jedna z věcí, které určitě zaujmou.

klasické oznámení

Vše do detailu
Nevěsty si většinou chtějí alespoň část svatby zařídit samy. Téměř každá nevěsta chce krásnou svatbu, která je sladěná do detailu. K tomu vám pomůže, když sladíte design jmenovek, oznámení a svatebního menu. Některé páry chtějí ve stejném designu i informace ohledně svatby, které se do obálky přidávají k oznámení. Vyberte si u nás oznámení a začněte plánovat.